Başkan Konal ''başbuğumda böyle isterdi''
giresundangelsin

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun il Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, ''Benim için Manevi değerinin karşılığı asla maddiyatla paha biçilemez olan Antika değerindeki aracımı SMA Hastası Bebeğimiz Fatma Zehra’nın kalan %20’lik kampanyasını bitiren Kıymetli Bir iş adamımıza varsa ona Hediyem olacaktır'' dedi.

MHP Giresun il Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, sosyal medya hesabından, ''Bu Akşam Sma Fatma Zehra kızımızın Babası Tufan beyi Damar Tıkanmasından dolayı yattığı hastaneye ziyarete gittim. Biraz oturduktan sonra, SMA ile mücadele ederken şimdide Zona hastalığına yakalanmış, rahatsızlanmış, her tarafı su toplamış yarabere içindeki Zehra Acil servise geldi, ordan Babasını Görmeye gelen Fatma Zehra’nın o görüntüsünü paylaşmak istemiyorum.Ancak o halde Tufan beye sarılıp “Babba” deyişi eminin ki En vijdansız insanın kalbini yakardı. Sızlanması vücudundaki yaralardan mı, su toplamış parmakları ile sarılmaya çalıştığı babasına olan hasretindenmiydi diye düşünürken Uykularım kaçtı.. Ve bir karar verdim, paylaşmak İçin sabahı bile beklemedim. Kararımı arkadaşlarımla istişare edersem beni vazgeçirirler diye gecenin bu saatinde paylaşıyorum. Karınca misali yönümü tayin ediyorum, inşallah karşılık bulur diyorum..

1993 Model Audi Marka Aracım; MHP Kurucu Genel Başkanım , Türk Dünyasının Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ’in ilk ruhsat sahibi olduğu aracım, 1 TL si dahi şahsıma geçmemek kaydı ile, Giresunlu SMA Hastası Bebeğimiz Fatma Zehra’nın kalan %20’lik kampanyasını bitiren Kıymetli Bir iş adamımıza varsa ona Hediyem olacaktır..
 
Yıllarca Sahibi olmak İçin çaba sarfettiğim, aileme, evlatlarıma mirasım olur diye düşündüğüm bu aracımı, bu gece verdiğim kararla Fatma Kızımız için eğer gereken Bağışı yapabilecek biri varsa ona verme kararı aldım. Satıyorum diyemem , çünkü Asla satmak gibi bir düşüncem olmadı olamazda. Benim için Manevi değerinin karşılığı asla Maddiyatla paha biçilemez olan Antika Değerindeki Aracımın değeri ortalama 500 Bin Dolardır.. Bugün Fatma kızımızın tedavisi İçin gereken ücret ise 380 Bin Dolar. Ben varsa 300 Bin Dolar Bağış yapacak birileri , noter masraflarını dahi kendim karşılayıp Aracımı o gönül insanına bağışlamaya hazırım.. Bir canın, Fatma kızımızın Babasından , ailesinden Kopmasına izin vermektense; Hep yaşayacak olan, belkide benden daha iyi koşullarda yaşatacak olan Başbuğumun Hatırasını vermeye hazırım. Biliyorum Kİ Merhum Başbuğumda böyle isterdi.. Allah Hiç Kimseyi Evladı ile sınamasın'' ifedelerini kullandı.
makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

maknuts

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 FB  Fenerbahçe 4 4 0 12
2 GS  Galatasaray 4 3 0 10
3 ÇRZ  Ç.Rizespor 5 3 1 10
4 TS  Trabzonspor 5 3 2 9
5 KYS  Kayserispor 5 2 0 9
6 ADS  Adana Demir. 4 2 0 8
7 KON  Konyaspor 5 2 1 8
8 HTY  Hatayspor 5 1 0 7
9 ALNY  Alanyaspor 5 1 0 7
10 BJK  Beşiktaş 4 2 1 7
11 KSM  Kasımpaşa 5 1 1 6
12 MKE  Ankaragücü 5 1 2 5
13 FKGK  Karagümrük 5 1 2 5
14 SVS  Sivasspor 5 1 2 5
15 ANT  Antalyaspor 5 0 2 3
16 İBFK  Başakşehir 4 1 3 3
17 PNDK  Pendikspor 5 0 2 3
18 İST  İstanbulspor 3 0 1 2
19 SAMS  Samsunspor 4 0 3 1

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği