Başkan Arı: ''halkın iradesine darbe vuruldu''
giresundangelsin

Gazetemiz imtiyaz sahibi eğitimci Yalçın Meşe İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rasim Arı'yı Nevşehir'deki ofisinde ziyaret etti.

Ziyareti haber merkezimize değerlendiren Yalçın Meşe şunları söyledi: Öncelikle Nevşehir' in efsane belediye başkanı Rasim Arı Bey'e nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum. Yoğun mesaisi ve akın akın gelen ziyaretçileri arasında kıymetli zamanlarını bizlere ayırdılar. Kendilerine müteşekkiriz. Rasim Arı özellikle bizler gibi gurbette yaşayan Nevşehirlilerin medarı iftarı olan bir isimdir. İki yıl gibi kısa bir sürede Yavuz misali çalışarak gönülleri fethetmiştir. Bu ziyaretimizde, Nevşehirimizi değil ülkenin; dünyanın gündemine taşıyan sayın Arı'ya şehrimiz adına şükranlarımızı sunduk. Rasim Arı ismini hangi köye giderseniz gidin okul çağına gelmiş her çocuk dahi bilir. Rasim Başkan ile iki saati aşkın sohbet etme şansımız oldu. Belediye başkanlığı döneminde sık sık telefonla iletişim kurduğum ve heyecanına ortak ve şahit olduğum Sayın Arı'nın yaşanan bunca olumsuzluğa karşı ne duruşunda ne de heyecanın da hiç bir değişiklik yok. Aksine Nevşehir, Nevşehirli kardeşlerim, hemşehrilerim ifadelerini o kadar kalben kullanıyor ve duygularını o kadar samimiyetle paylaşıyor ki bu halinden büyük hedefleri olduğunu bir kez daha anladım.

Nevşehir de küçük bir ofiste, donanımlı ekibi ile müthiş bir koşuşturmaca içinde belli. Planları, projeleri, İYİ partideki görevi, milletvekili seçimlerinin değerlendirilmesi gibi çokta konuyu masaya yatırdık. İlerleyen yazılarımda hepsine tek tek yer vereceğim. İYİ Partinin bir önceki seçimde aldığı oyları % 114 artırmasının sırrını da bu artışın onu neden milletvekilliğine taşımadığını, bağımsız aday neden olmadığını da... hepsini yazacağım.

Rasim Arı serisinin ilk yazısını Rasim Başkan'ın sitemi ile bitirmek istiyorum.

Başkan der ki: 'Ben seçilmiş bir belediye başkanıyım. Gecemi gündüzüme katıp bu şehir için çok çalıştım. Ne koşturmaktan şikayetim vardı ne de yorgunluktan. Yaptıklarımız ortada. Belediyeciliği hakkı ile bitamamiha halk için yaptık. Gel gör ki halkın iradesine darbe vuruldu. Hemşehrilerimin onurunu korumak için çok mücadele ettim. Şimdi bu onur mücadeleme kaldığım yerden devam ediyorum, üstelik hiç ara vermeden ve bir dakika bile geriye dönüp bakmadan...

Biz belediyeyi bırakalı her şey ortada. Vatandaş gördüğü yerde sitem ediyor, şikayet ediyor. 'Bize ne' dememiz ne mümkün, hepsini not alıyoruz. Meşhur bir deyim vardır yöremizde: ' İdris' in öğüttüğünü yiyon daha' derler. Üretmeyen, sırça köşklerinde vatandaşa tepeden bakan zihniyet muvaffak olamayacaktır.

Rasim Arı bu şehre kendini adamış bir isimdir. Adanmış gönüller, gönül hafızası zengin vatandaşımız tarafından zamanı gelince ödüllendirilecektir.' dedi.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

maknuts

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 FB  Fenerbahçe 4 4 0 12
2 GS  Galatasaray 4 3 0 10
3 ÇRZ  Ç.Rizespor 5 3 1 10
4 TS  Trabzonspor 5 3 2 9
5 KYS  Kayserispor 5 2 0 9
6 ADS  Adana Demir. 4 2 0 8
7 KON  Konyaspor 5 2 1 8
8 HTY  Hatayspor 5 1 0 7
9 ALNY  Alanyaspor 5 1 0 7
10 BJK  Beşiktaş 4 2 1 7
11 KSM  Kasımpaşa 5 1 1 6
12 MKE  Ankaragücü 5 1 2 5
13 FKGK  Karagümrük 5 1 2 5
14 SVS  Sivasspor 5 1 2 5
15 ANT  Antalyaspor 5 0 2 3
16 İBFK  Başakşehir 4 1 3 3
17 PNDK  Pendikspor 5 0 2 3
18 İST  İstanbulspor 3 0 1 2
19 SAMS  Samsunspor 4 0 3 1

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği